Про ТМ “Мушкетер”

ТМ «Мушкетер» в 1998 році вийшла на ринок України, США, Канади, Словаччини, Ізраїлю, Грузії, як виробник морозива, творогов, глазурованих сирків і десертів. Зараз ми входимо в першу п’ятірку найбільших виробників продукту в Україні.

Вже в 2000 році компанія «Мушкетер» активно освоювала ринки заморожених напівфабрикатів, молочних продуктів, кондитерських і хлібобулочних виробів і на даний момент входимо в число лідерів по виробництву даних видів продукції.

У 2002 році відкрито цех по виробництву цукрового вафельного листа і топінгів, згущеного молока для використання в морозиві.

Головною фішкою ТМ Мушкетер є сепаратор фірми West Falle, що дозволяє за німецькою технологією виробляти Сепараторний сир.
При виробництві сиру за українською технологією разом з сироваткою відходять альбуміни і глобуліни, – корисні мікроелементи, що знаходяться в складі сиру. При німецькою технологією мікроелементи залишаються в сирі. Цей сир сам по собі є дуже смачним продуктом. На його базі ТМ Мушкетер виготовляє м’які сири: Моцареллу (піца), Філадельфія (суші), Маскарпоне (десерти). А, також, сирники і запіканки.
Для виробництва крафтового сирів використовується тільки високоякісне фермерське молоко.
Так як сири є напівфабрикатом для інших продуктів, в них не лягають консерванти і стабілізатори, що дозволяє віднести ці продукти до здорового харчування.

За ці роки ми стали лідерами в цих продуктових позиціях і зараз вийшли на новий рівень.

У 2020 році ТМ Мушкетер зробила революцію. Вперше виробник вийшов на ринок кінцевого споживача, минаючи посередників.
Зараз жителі Дніпра мають можливість купувати безпосередньо всю продукцію, яку ми виробляємо!

Ми пропонуємо кінцевому споживачу доставку піци, бургерів, суші, кулінарії, ресторанних страв власного виробництва. У нас працюють найкращі пиццейола, сушисти, кухарі та кондитери. Власна служба доставки дозволяє розвозити продукцію клієнтам зі збереженням температурного режиму. Наш транспорт обладнаний термобоксах, які дозволяють гарячого залишатися гарячим, а холодного – холодним!

Наша піца, на відміну від багатьох конкурентів, виготовляється в помпейської печі, – висока температура (500С) і різниця між верхом та низом 50 С. Це дозволяє акумулювати всі вітаміни і мікроелементи, швидко та якісно запікаючи піцу.

Котлети на бургери і м’ясо для ресторанних страв ми готуємо на єдиному в Дніпрі круговому мангалі, який дозволяє м’ясу залишатися соковитим, маючи хрустку ароматну скоринку.

Ми співпрацюємо з фермерськими господарствами та закуповуємо фермерське м’ясо, яйця і молоко, в яких немає гормональних добавок. Ми стежимо за тим, чим годують курей, свиней і корів фермери і перевіряємо продукцію в своїй лабораторії.

У нашому виробництві ми відмовилися від використання фаршу ММО (фарш з перекручених на спеціальній м’ясорубці кісток курки після обвалки). Кістки ми віддаємо співробітникам для годування домашній тварин.
Маринади ми робимо самі тільки на натуральних компонентах.
Виготовлені нами фарші не містять ніяких добавок, в тому числі рослинних.
Наше м’ясо і фарші ми використовуємо в піці, бургери, чебуреках, котлетах, пельменях, хінкалі. Також, ми готуємо з них люля-кебаб, шашлик і ресторанні страви.

З 2020 роки ми запусків унікальний проект – «Екокошка», завдяки якому зможемо забезпечити жителів Дніпра ресторанними стравами, приготованими без солі, цукру, меду і смакових добавок. Тільки свіже, фермерське безгормонального м’ясо, свіжі фермерські овочі, фірмове асорті з трав і власні натуральні соуси і маринади дозволять страви розкрити всю гаму смаку.

Ми пропонуємо виготовлення та доставку продукції власного виробництва!

Наш асортимент:
фаст-фуд (піца, гамбургери, хрустка курка)
суші та ролли
ресторанні страви (закуски, салати, перші страви, основні страви, мангал, соуси)
кулінарія (млинці, голубці, гарячий хліб, гриби, пироги, пиріжки, напівфабрикати)
молочні продукти (молоко фермерське, глазуровані сирки, крафтового сир на основі сепараторного сиру власного виробництва, сир, фірмове морозиво, муси)
м’ясо (мариноване м’ясо, м’ясо разделанное, фарш)
солодощі (торти, десерти, вироби на замовлення, кекси, цукерки, печиво, пироги, тістечка, пряники, рулети)
заморожені напівфабрикати: піца, млинці, котлети, вареники, пельмені;
«Екокошка» – екологічні страви без солі, цукру і консервантів.

Секрет успіху ТМ «Мушкетер» полягає в постійному вдосконаленні та прагненні завоювати ринок не кількістю, а якістю – вищим світовим критерієм оцінки.

Ми, як виробники, забезпечуємо рівень цін, доступний абсолютній більшості споживачів, що робить продукцію ТМ «Мушкетер» особливо привабливою і повністю конкурентоспроможною!